Cultureel Centrum Landvast

Klik op een poster voor meer informatie over de film, of klik direct door vanuit de agenda op een tijdstip


A Most Wanted Man

A Thousand Times Good Night

Boyhood

De Boxtrollen 3D (NL)

Dorsvloer vol confetti

Ida

Into the Storm

Maps to the Stars

Maya de Bij 3D

Pijnstillers

Planes 2: Redden & Blussen 3D (NL)

Trippel Trappel

Wonderbroeders

 

DAGAGENDA 
 Dinsdag 30 september
Pijnstillers - 18:15(Cinema 1) |
Dorsvloer vol confetti - 18:30(Cinema 2) |
Maps to the Stars - 20:30(Cinema 1) |
Into the Storm - 20:45(Cinema 2) |
 Woensdag 1 oktober
De Boxtrollen 3D (NL) - 13:15(Cinema 1) | 15:30(Cinema 1) |
Planes 2: Redden & Blussen 3D (NL) - 13:30(Cinema 2) |
Pijnstillers - 15:45(Cinema 2) | 18:30(Cinema 1) |
Dorsvloer vol confetti - 18:45(Cinema 2) | 20:45(Cinema 1) |
Into the Storm - 21:00(Cinema 2) |
 Donderdag 2 oktober
Dorsvloer vol confetti - 14:00(Cinema 1) | 20:45(Cinema 2) |
Into the Storm - 18:45(Cinema 2) |
Wonderbroeders - 19:00(Cinema 1) | 21:05(Cinema 1) |
 Vrijdag 3 oktober
De Boxtrollen 3D (NL) - 13:30(Cinema 1) |
Dorsvloer vol confetti - 14:00(Cinema 2) | 20:45(Cinema 2) |
Wonderbroeders - 15:45(Cinema 1) | 19:00(Cinema 1) |
Pijnstillers - 16:15(Cinema 2) | 18:30(Cinema 2) |
Into the Storm - 21:15(Cinema 1) |
 Zaterdag 4 oktober
Trippel Trappel - 13:15(Cinema 2) |
De Boxtrollen 3D (NL) - 13:30(Cinema 1) |
Pijnstillers - 15:30(Cinema 2) | 18:30(Cinema 2) |
Wonderbroeders - 15:45(Cinema 1) | 19:00(Cinema 1) |
Dorsvloer vol confetti - 20:45(Cinema 2) |
Into the Storm - 21:15(Cinema 1) |
 Zondag 5 oktober
Trippel Trappel - 13:15(Cinema 2) |
De Boxtrollen 3D (NL) - 13:30(Cinema 1) |
Pijnstillers - 15:30(Cinema 2) | 18:30(Cinema 2) |
Dorsvloer vol confetti - 15:45(Cinema 1) | 21:00(Cinema 2) |
Wonderbroeders - 18:45(Cinema 1) | 20:50(Cinema 1) |
 Maandag 6 oktober
Boyhood - 14:00(Cinema 1) | 20:45(Cinema 1) |
Dorsvloer vol confetti - 18:30(Cinema 1) | 20:50(Cinema 2) |
Wonderbroeders - 18:45(Cinema 2) |
 Dinsdag 7 oktober
Wonderbroeders - 14:00(Cinema 1) | 18:30(Cinema 1) |
Boyhood - 20:30(Cinema 1) |
 Woensdag 8 oktober
Maya de Bij 3D - 13:15(Cinema 2) |
De Boxtrollen 3D (NL) - 13:30(Cinema 1) |
Trippel Trappel - 15:30(Cinema 2) |
Pijnstillers - 15:45(Cinema 1) | 18:30(Cinema 2) |
Wonderbroeders - 19:00(Cinema 1) | 21:05(Cinema 1) |
Dorsvloer vol confetti - 20:45(Cinema 2) |
 Maandag 13 oktober
A Thousand Times Good Night - 14:00(Cinema 1) | 20:45(Cinema 1) |
 Dinsdag 14 oktober
A Thousand Times Good Night - 20:30(Cinema 1) |
 Maandag 27 oktober
Ida - 14:00(Cinema 1) | 20:45(Cinema 1) |
 Dinsdag 28 oktober
Ida - 20:30(Cinema 1) |
 Woensdag 29 oktober
Ida - 20:30(Cinema 1) |
 Maandag 3 november
A Most Wanted Man - 14:00(Cinema 1) | 20:45(Cinema 1) |
 Dinsdag 4 november
A Most Wanted Man - 20:30(Cinema 1) |