Cultureel Centrum Landvast

Klik op een poster voor meer informatie over de film, of klik direct door vanuit de agenda op een tijdstip


Binnenstebuiten 3D (NL)

Charlie's Country

De reunie

Infinitely Polar Bear

Minions 3D (NL)

Mission: Impossible Rogue Nation

Pixels 3D

Roger Waters: The Wall

Romeo and Juliet (ballet)

Schone Handen Ladies@Landvast

Ted 2

Testament of Youth

The Age of Adaline

The Farewell Party

z Boris Godunov (opera)

z Carmen / Viscera / Afternoon of a Faun / Tchaikovsky Pas de Deux (ballet)

z Cavalleria Rusticana / Pagliacci (opera)

z Frankenstein (ballet)

z Giselle (ballet)

z La Traviata (opera)

z Le Nozze di Figaro (opera)

z Lucia di Lammermoor (opera)

z The Nutcracker (ballet)

z Two Pigeons / Rhapsody (ballet)

z Werther (Opera)

 

DAGAGENDA 
 Donderdag 3 september
Mission: Impossible Rogue Nation - 18:30(Cinema 2) |
Pixels 3D - 18:30(Cinema 1) |
Ted 2 - 20:50(Cinema 1) |
De reunie - 21:15(Cinema 2) |
 Vrijdag 4 september
Minions 3D (NL) - 13:15(Cinema 1) |
Pixels 3D - 15:30(Cinema 1) | 21:15(Cinema 2) |
Mission: Impossible Rogue Nation - 18:30(Cinema 2) |
The Age of Adaline - 18:45(Cinema 1) |
Ted 2 - 21:05(Cinema 1) |
 Zaterdag 5 september
Minions 3D (NL) - 13:15(Cinema 1) | 15:30(Cinema 1) |
Binnenstebuiten 3D (NL) - 13:30(Cinema 2) |
Pixels 3D - 15:55(Cinema 2) | 18:45(Cinema 1) |
Mission: Impossible Rogue Nation - 18:30(Cinema 2) |
Ted 2 - 21:05(Cinema 1) |
The Age of Adaline - 21:15(Cinema 2) |
 Zondag 6 september
Minions 3D (NL) - 13:15(Cinema 1) |
Binnenstebuiten 3D (NL) - 13:30(Cinema 2) | 15:30(Cinema 1) |
Pixels 3D - 15:55(Cinema 2) | 18:15(Cinema 1) |
Mission: Impossible Rogue Nation - 18:30(Cinema 2) |
Ted 2 - 20:40(Cinema 1) |
De reunie - 21:15(Cinema 2) |
 Maandag 7 september
Testament of Youth - 14:00(Cinema 1) | 20:45(Cinema 1) |
Pixels 3D - 18:15(Cinema 2) |
Ted 2 - 18:15(Cinema 1) |
Mission: Impossible Rogue Nation - 20:30(Cinema 2) |
 Dinsdag 8 september
The Age of Adaline - 14:00(Cinema 1) |
Ted 2 - 18:00(Cinema 1) |
Pixels 3D - 18:15(Cinema 2) |
Mission: Impossible Rogue Nation - 20:15(Cinema 2) |
Testament of Youth - 20:30(Cinema 1) |
 Woensdag 9 september
Minions 3D (NL) - 13:15(Cinema 1) | 15:30(Cinema 1) |
Binnenstebuiten 3D (NL) - 13:30(Cinema 2) |
Pixels 3D - 15:45(Cinema 2) |
Schone Handen Ladies@Landvast - 19:30(Cinema 1) | 19:30(Cinema 2) |
 Maandag 14 september
Infinitely Polar Bear - 14:00(Cinema 1) | 20:45(Cinema 1) |
 Dinsdag 15 september
Infinitely Polar Bear - 20:30(Cinema 1) |
 Maandag 21 september
Charlies Country - 14:00(Cinema 2) | 20:45(Cinema 2) |
 Dinsdag 22 september
Romeo and Juliet (ballet) - 20:15(Cinema 1) |
Charlies Country - 20:30(Cinema 2) |
 Maandag 28 september
The Farewell Party - 14:00(Cinema 2) | 20:45(Cinema 2) |
 Dinsdag 29 september
Roger Waters: The Wall - 19:30(Cinema 1) |
The Farewell Party - 20:30(Cinema 2) |
 Maandag 5 oktober
z Le Nozze di Figaro (opera) - 19:45(Cinema 1) |
 Donderdag 12 november
z Carmen / Viscera / Afternoon of a Faun / Tchaikovsky Pas de Deux (ballet) - 20:15(Cinema 1) |
 Donderdag 10 december
z Cavalleria Rusticana / Pagliacci (opera) - 20:15(Cinema 1) |
 Woensdag 16 december
z The Nutcracker (ballet) - 20:15(Cinema 1) |
 Dinsdag 26 januari
z Two Pigeons / Rhapsody (ballet) - 20:15(Cinema 1) |
 Donderdag 4 februari
z La Traviata (opera) - 19:45(Cinema 1) |
 Maandag 21 maart
z Boris Godunov (opera) - 20:15(Cinema 1) |
 Woensdag 6 april
z Giselle (ballet) - 20:15(Cinema 1) |
 Maandag 25 april
z Lucia di Lammermoor (opera) - 20:15(Cinema 1) |
 Woensdag 18 mei
z Frankenstein (ballet) - 20:15(Cinema 1) |
 Maandag 27 juni
z Werther (Opera) - 20:15(Cinema 1) |